MOŽNOST VÝBĚRU Z VÍCE NEŽ 350 MORAVSKÝCH I ZAHRANIČNÍCH VÍN, KTERÁ MÁME SKLADEM


Co všechno pro Vás můžeme udělat ?  Poskytneme Vám kompletní servis ! 

 ⇒  výběr vhodných vín za která ručíme

Pomůžeme Vám vybrat vhodné víno pro Vaše obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance. To vše s ohledem na výši Vašeho rozpočtu a cílovou skupinu. Nevhodně zvolené víno, které má být dárkovým předmětem, může být totiž kontraproduktivní. Jakostní víno v cenové relaci 100 Kč může být sice vhodným dárkem pro zaměstnance, nikoliv však pro strategického obchodního partnera či klienta. U výběru vín přemýšlíme a jde nám vždy nejen o to, aby jste byli spokojeni Vy, ale i obdarovaná osoba. Jen tak může mít takový dárek smysl.

⇒ návrh a tisk etiket s firemním logem, přáním, případně i pískování láhve

V případě zájmu, opatříme vína etiketou s Vaším firemním logem, etiketu můžeme doplnit o reklamní sdělení, přání či kontakt na Vaší firmu. Pro náročnější zákazníky můžeme firemní logo vypískovat přímo na láhev. 

⇒ dárková a luxusní balení, kazety, koše s možností doplnění o delikatesy či propagační materiál

K vybraným vínům můžeme na Vaše přání dodat i odpovídající dárková balení ve formě tašek či krabiček na víno . I tento obalový materiál můžeme dodat s Vaším firemním logem. Chcete-li luxusnější dárek, připravíme pro Vás kazety nebo dárkové koše doplněné o sklenice na víno nebo o tuzemské či zahraniční delikatesy. Na přání můžeme do kazet či košů vložit také Váš propagační materiál (vizitky, propagační brožurky atd.).

⇒ garance kvality a termínu dodání

Znáte to: "když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají". Toto jsme již zažili snad stokrát. Na poslední chvíli jsme řešili problémy firem, které si prostě vybrali špatného dodavatele. V některých případech došlo k nedodržení termínu dodání, v dalších zase víno neodpovídalo dohodnuté kvalitě (po 14 dnech ve firemním skladu se jim tzv. "rozjelo a bylo na vylití" ). My Vám garantujeme kvalitu vín i termín dodání.  

⇒ firemními dárky umíme současně vyřešit i povinnost „náhradního plnění“

Potřebujete víno jako dárkový předmět a současně vyřešit i povinnost tzv. „náhradního plnění“ ? Kontaktujte nás a my Vám s tím rádi pomůžeme.

⇒ bohaté reference Vám rádi poskytneme na vyžádání

Kontaktujte nás pro velkoobchodní nabídku 

Nebo nám zavolejte: +420 774 181 626 a +420 607 237 470.