MOŽNOST VÝBĚRU Z VÍCE NEŽ 400 MORAVSKÝCH I ZAHRANIČNÍCH VÍN, KTERÁ MÁME SKLADEM


Co všechno pro vás můžeme udělat? Poskytneme Vám kompletní servis! 

 ⇒ výběr vhodných vín za které ručíme

Pomůžeme Vám vybrat vhodné víno pro Vaše obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance. To vše s ohledem na výši vašeho rozpočtu a cílové skupiny. Nevhodně zvolené víno, které má být dárkovým předmětem, může být kontraproduktivní. Jakostní víno v cenové relaci 100 Kč může být vhodným dárkem pro zaměstnance, nikoliv pro strategického obchodního partnera či klienta. U výběru vína přemýšlíme a jde nám vždy nejen o to, abyste byl spokojeni Vy, ale i obdarovaná osoba. Jen tak může mít takový dárek smysl.

⇒ návrh a tisk etiket s firemním logem, přáním, případně i pískováním láhve

V případě zájmu, opatříme víno etiketou s Vaším firemním logem, etiketu můžeme doplnit o reklamní sdělení, přání nebo kontakt na Vaši firmu. Pro náročnější zákazníky můžeme firemní logo vypískovat přímo na láhev. 

⇒ dárková a luxusní balení, kazety, koše s možností doplnění o delikatesy či propagační materiál

K vybraným vínům můžeme dodat Vaše přání a odpovídající balení v podobě tašek nebo krabiček na víno. Tento obalový materiál můžeme také dodat s Vaším firemním logem. Chcete-li luxusnější dárek, připravíme pro Vás kazety nebo dárkové koše doplněné o sklenici(e) na víno nebo o tuzemské nebo zahraniční delikatesy. Na přání můžeme do kazet či košů také vložit propagační materiál (vizitky, propagační brožury atd.).

⇒ záruka kvality a termínu dodávky

Znáte to: "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají". Toto jsme již zažili několikrát. Na poslední chvíli jsme řešili problémy firem, které si jednoduše vybrali špatného dodavatele. V některých případech došlo k nedodržení termínu dodání, v ostatních případech dodané víno neodpovídalo dohodnuté kvalitě (po 14 dnech v podnikovém skladě se jim tzv. "rozjelo a bylo na vylití"). U nás ručíme za kvalitu vín i termín dodání.  

⇒ firemními dárky umíme současně vyřešit i povinnost "náhradního plnění"

Potřebujete víno jako dárkový předmět a současně vyřešit i povinnost tzv. "Náhradního plnění" Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

⇒ bohaté reference vám rádi poskytneme na vyžádání

Kontaktujte nás pro velkoobchodní nabídku 

Nebo nám zavolejte: +420 774 181 626 a +420 607 237 470.