Kdo jsme


Kdo jsme Kdo jsme Kdo jsme
Již řadu let vybíráme pro své klienty poctivá a zajímavá vína z Moravy i ze zahraničí. Snažíme se sledovat proces výroby vína již od pěstování hroznů ve vinici, u vinohradníka, až po jeho konečné zpracování. Jen tak můžeme ručit za jeho kvalitu, původ a originalitu. Vybíráme si především menší vinaře, kteří nám mohou dát to, co pro své zákazníky hledáme, kvalitní odrůdově čistá vína s jasným původem.

Ve světě vína se pohybujeme více jak 15 let a za tu dobu jsme získali cenné zkušenosti, které nám pomáhají poskytovat našim zákazníků spolehlivé služby. Komplexní služby a individuální přístup k zákazníkům jsou naší prioritou. Výsledkem je nejen dlouhodobá spolupráce s významnými zákazníky z řad segmentu HORECA, ale i s firemní a korporátní klientelou. Naše služby s úspěchem poskytujeme také náročným privátním zákazníkům.

 V našem sortimentu naleznete více než 350 vín z Moravy, Rakouska, Německa, Itálie, Francie a Španělska. Všechna vína máme skladem. Zahraniční vína nepřekupujeme, ale sami si je pečlivě vybíráme  a dovážíme. Garantujeme Vám kvalitu a originalitu všech našich vín.

Bohaté reference  Vám poskytneme na vyžádání.