NOVINKY


Co je u nás nového. Informace a novinky.

Nová dodávka Champagne Charles Legend na skladě

Před Vánoci jsme ještě rychle dovezli oblíbená šampaňská vína Champagne Charles Legend.

zjistit víceNov 14, 2018

Vánoce 2018 - dárková sezóna v plném proudu

Za necelé dva měsíce tu máme Vánoce. Už máte vyřešené dárky pro své klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance?

zjistit víceOct 26, 2018

Luxusní šumivá vína z prestižního italského vinařství Bellussi opět na skladě.

Doplnili jsme pro Vás zásoby luxusních šumivých vín z vinařství Bellussi z italského Valdobbiadene.

zjistit víceOct 22, 2018

Nová vína z oblasti Languedoc-Roussillon/Francie v naší nabídce

Vybrali jsme pro Vás nová vína z oblasti Languedoc-Roussillon. Vína z této oblasti Vás překvapí nejen svou kvalitou, ale také příznivou cenou.

zjistit víceOct 02, 2018

Předprodej Beaujolais Village NOUVEAU 2018 z Domaine du Coteau de Vallieres

Ochutnejte letošní Beaujolais Village NOUVEAU z Domain e du Coteau de Vallieres

zjistit víceOct 01, 2018

Svatomartinská a mladá vína ročníku 2018 - předobjednávka

Také se těšíte na letošní Svatomartinská vína? Nabízíme Vám možnost předobjednávky (rezervace) vín. Pro letošní rok jsme opět zvolili vína z rodinného vinařství Hrabal z Velkých Bílovic, jelikož dle našeho názoru patří každým rokem k tomu nejlepšímu, co lze na Moravě ochutnat.

zjistit víceSep 25, 2018

Speciální nabídka pro firmy - vína a delikatesy jako exkluzivní dárkový předmět

Také přemýšlíte čím letos obdarovat své obchodní partnery či zaměstnance? Pokud se chcete prezentovat kvalitními dárkovými předměty, připravili jsme pro Vás bohatou nabídku moravských a zahraničních vín ve spojení s ruznými delikatesami. Vše Vám samozřejmě dárkově zabalíme a doplníme Vaším firemním logem, přáním nebo poděkováním za spolupráci.

zjistit víceSep 24, 2018

PARDUBICKÝ FESTIVAL VÍNA 2018 - JUBILEJNÍ 20. MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN - MÁME CHAMPIONA !!!

Titul absolutního Championa výstavy získal náš "Just Riesling VDP 2016 z německého vinařství Gut Hermannsberg.

zjistit víceAug 10, 2018

PARDUBICKÝ FESTIVAL VÍNA 2018 - JUBILEJNÍ 20. MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN - VÝSLEDKY

Champion výstavy, 6 zlatých, 10 stříbrných a 2 bronzové medaile..To je celkový výčet ocenění, které získala naše vína přihlášená do 20. jubilejní mezinárodní soutěže vína, která se konala v rámci Pardubického festivalu vína 2018

zjistit víceAug 09, 2018

Exkluzivní Cuvée Prestige z italského vinařství Bellussi vyprodáno!

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že exkluzivní sekty Cuvée Prestige z italského vinařství Bellussi jsou momentálně vyprodané. Velmi nás potěšil velký zájem o tento skvělý sekt. Momentálně připravujeme další dodávku, abychom Vám toto oblíbené šumivé víno mohli zase brzy nabídnout. O naskladnění vín Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení. Tým VIA VINI a.s.

zjistit víceAug 02, 2018

Alsaská vína Pinot Blanc, Pinot Gris a Riesling z prestižního vinařství Domaine Bott Freres opět na skladě

Vážení milovníci a příznivci alsaských vín, v rekordním čase jsme opět doplnili zásoby oblíbených vín z Domaine Bott Freres - Pinot Blanc a Pinot Gris. Navýšili jsme také počty Riesling Personal Reserve a Sylvaner Tradition. Santé!!

zjistit víceJul 04, 2018

Oblíbená vína z benátského vinařství Faccioli - Pinot Grigio a Bardolino Chiaretto znovu na skladě!!

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že oblíbená vína Pinot Grigio a Bardolino Chiaretto z benátského vinařství Faccioli máme znovu na skladě. Velmi nás těší Váš zájem o tyto vína. Na léto jsou prostě ideální. Tým VIA VINI a.s.

zjistit víceJun 24, 2018

Vína Pinot Blanc a Pinot Gris - Domaine Bott Freres - vyprodána !

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že vína Vína Pinot Blanc a Pinot Gris z alsaského vinařství Domaine Bott Freres byla zcela vyprodána. Momentálně připravujeme další dodávku, abychom Vám tato oblíbená vína mohli zase brzy nabídnout. O naskladnění vín Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení. Tým VIA VINI a.s.

zjistit víceJun 21, 2018

Premiéra v České republice - Charles Legend Champagne

Je nám velkou ctí, že můžeme poprvé v České republice představit skvělá šampaňská vína Charles Legend Champagne

zjistit víceJun 12, 2018

Nová vína z Itálie - vinařství Belllussi (Prosecco a Spumante) a vinařství Belpoggio (Brunello di Montalcino)

Blíží se léto a tak jsme pro Vás dovezli skvělá Prosecca a Spumante produkované vinařstvím Bellessi z Valdobbiadene. Pro milovníky velkých červených vín jsme do naší nabídky vybrali a zařadili úchvatné Brunello di Montalcino DOCG 2012 - z toskánského vinařství Belpoggio.

zjistit víceJun 04, 2018

Obrovský úspěch našich italských přátel z vinařství Cascina Boschetti Gomba - BAROLO na VINITALY 2018

Víno od našich partnerů z vinařství Cascina Boschetti Gomba - BAROLO DOCG BOSCHETTI RISERVA 2012 získalo na VINITALY 2018 hodnocení 93/100 a bylo zařazeno mezi 5 hvězdičková vína :-) Velká gratulace!!!!!

zjistit víceMar 14, 2016

100% Hroznové mošty z Rakouska

Do naší nabídky jsme zařadili 100% přírodní hroznové mošty z Rakouska. Jsou vyrobené z odrůd Müller Thurgau a Modrý Portugal. Mošty pro nás vyrábí Weinbau Lust.

zjistit víceMar 30, 2018

Představujeme skvostná vína z italského vinařství Cascina Boschetti Gomba

Máme obrovskou radost z toho, že můžeme v České republice představit skvostná vína z italského vinařství Cascina Boschetti Gomba. Vinařství, které leží v samém srdci Piemonte v překrásné vinařské obci Barolo, jsme navštívili minulý rok v létě a kromě výborných vín jsme zde našli opravdu skvělé a velmi pohostinné lidi, kteří dělají víno srdcem. Vinařství vlastní několik viničních tratí, které se můžou pyšnit označením MGA (Menzione Geografica Aggiuntiva), což je v podstatě ekvivalent francouzského "cru". Jedná se o významné viniční tratě, které ve své knize zmapoval Alessandro Masnaghetti. Vzhledem k tomu, že nám chutnala všechna vína, byl trošku oříšek dát nějakým vínům přednost. Nakonec jsme do našeho portfolia vybrali čtyři vína, která plně odráží místní terroir a nejlépe vystihují "rukopis" vinařství: Piemonte Moscato DOC 2017 Barbera D’Alba DOC 2016 Nebbiolo D’Alba DOC 2016 Barolo Boschetti "Sernié" DOCG 2013 takže Alla salute! Všechna vína dorazila dnes do České republiky a od pondělí 12.03.2018 budou k dispozici.

zjistit víceMar 08, 2018

Vybrali a dovezli jsme pro Vás nová vína z Francie z oblasti Bordeaux, Côtes du Rhône, Burgundska, Languedoc-Roussillon, Val de Loire a Sud-Ouest

Naše loňské letní cesty po Francii přinesly své ovoce. Vína, která jsme vybrali právě dorazila a jsou naskladněná v dostatečném množství. Ochutnat můžete skvělá vína z Bordeaux, například druhé víno ze Chateau Boyd-Cantenac z Margaux nebo burgundský Pinot Noir z Domaine Jean-Luc Joillot. Samozřejmě jsme doplnili na sklad i Vámi tolik oblíbená vína z Domaine de Boissan a Château la Courançonne z jižní Rhôny.

Feb 15, 2018