VÍNO JAKO DÁRKOVÝ A PROPAGAČNÍ PŘEDMĚT


VÍNO JAKO DÁRKOVÝ A PROPAGAČNÍ PŘEDMĚT

Výběr vhodných vín za která ručíme

Pomůžeme Vám vybrat vhodné víno pro Vaše obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance. To vše s ohledem na výši Vašeho rozpočtu a cílovou skupinu. Nevhodně zvolené víno, které má být dárkovým předmětem, může být totiž kontraproduktivní. Jakostní víno v cenové relaci 100 Kč může být sice vhodným dárkem pro zaměstnance, nikoliv však pro strategického obchodního partnera či klienta. U výběru vín přemýšlíme a jde nám vždy nejen o to, aby jste byli spokojeni Vy, ale i obdarovaná osoba. Jen tak může mít takový dárek smysl. Aktuální nabídku vín najdete na našem e-shopu. Rádi Vám na vyžádání zašleme individuální cenovou nabídku.

Návrh a tisk etiket s firemním logem

V případě zájmu, opatříme vína etiketou s Vaším firemním logem, etiketu můžeme doplnit o reklamní sdělení, přání či kontakt na Vaší firmu. Pro náročnější zákazníky můžeme firemní logo vypískovat přímo na láhev.

Dárková luxusní balení a kazety

K vybraným vínům můžeme na Vaše přání dodat i odpovídající dárková balení ve formě tašek či krabiček na víno . I tento obalový materiál můžeme dodat s Vaším firemním logem. Chcete-li luxusnější dárek, připravíme pro Vás kazety nebo dárkové koše doplněné o sklenice na víno nebo o tuzemské či zahraniční delikatesy. Na přání můžeme do kazet či košů vložit také Váš propagační materiál (vizitky, propagační brožurky atd.).

Garance kvality a termínu dodání

Pro náročnější zákazníky můžeme firemní logo vypískovat přímo na láhev. Znáte to: "když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají". Toto jsme již zažili snad stokrát. Na poslední chvíli jsme řešili problémy firem, které si prostě vybrali špatného dodavatele. V některých případech došlo k nedodržení termínu dodání, v dalších zase víno neodpovídalo dohodnuté kvalitě (po 14 dnech ve firemním skladu se jim tzv. "rozjelo" ). My Vám garantujeme kvalitu vín i termín dodání.