ZÁŽITKOVÉ DEGUSTACE VÍN A VINNÝ CATERING


ZÁŽITKOVÉ DEGUSTACE VÍN A VINNÝ CATERING

Zážitkové degustace vín

Degustace vín je sama o sobě zážitkem pro všechny naše smysly. Degustací vín můžete oživit firemní akci, oslavu nebo setkání s obchodními partnery. Nabízíme Vám výběr zážitkových degustací moravských, francouzských, rakouských, maďarských německých a italských vín, které mohou probíhat ve Vámi zvolených prostorách, v sídle firmy, v oblíbené restauraci, u Vás doma nebo v našich prostorách. Aktuální nabídky degustací najdete zde. Rádi Vám zašleme nabídku zážitkové degustace vín na základě Vašich požadavků.

Degustace vín na středověkém hradě

Degustace vín na středověkém hradě Vildštejn. Prostory hradní hodovny a královského sálu pojmou skupiny až do 160 osob. V hradní restauraci je možné připravit, drobné občerstvení, degustační menu nebo raut. Zažijte degustaci vín s geniem loci. Možnost zajištění ubytování v hotelu či penzionu jen pár kroků od hradu.

Degustace vín v privátním vinném sklepě ve Velkých Bílovicích

Degustace vín v privátním vinném sklepě ve Velkých Bílovicích. Prostory  nabízí všem vínomilcům zcela unikátní spojení stylového vinného baru, tradičního moravského sklepa a menšího VIP salónku "Riesling Lounge", kde si můžete v klidu, nikým nerušeni, vychutnat ta nejlepší vína. V letních měsících můžete využít také posezení na terase za vinným sklepem. Vzhledem k tomu, že vinný sklep je vybaven i profesionální kuchyní, je možné na přání hostů připravit studené či teplé občerstvení. Vařili zde i takové kuchařské kapacity jako jsou Mirek Kalina, Jiří Štift nebo Jan Punčochář. Ve vinném sklepě u Huga si můžete užít vše plnými doušky. Degustaci moravských či světových vín, snoubení vína s pokrmy, prostě co hrdlo ráčí. Ubytování je možné zajistit v penzionu, který je hned vedle vinného sklepa nebo v místním hotelu. Pokud hledáte zajímavé místo pro menší privátní či firemní akce, pak je tento vinný sklep tím pravým místem. Doporučujeme pro skupiny 20-30 osob.

Degustace vín na soukromé jachtě na Slapské přehradě

Voda, slunce, napnuté plachty a privátní degustace vín na soukromé jachtičce na Slapské přehradě. Degustace je určena pro 3-4 osoby. Součástí degustace je také drobné občerstvení. Jako dárek a památku obdrží každý účastník víno s jachtařskou etiketou. Vhodné jako dárek či jako zpestření schůzky s obchodními partnery. Parkování v místě na marině. Po dohodě možnost zajištění ubytování. Vzhledem k blízkosti golfového hřiště Golf Park Slapy Sv. Jan, je možné tuto aktivitu spojit s golfem.


Privátní vinný sklep přímo v srdci Hradce Králové

Pokud jste z Hradce Králové či okolí máme pro Vás skvělé místo k uspořádání firemních či privátních akcí spojených s degustací tuzemských i zahraničních vín. Privátní vinný sklep nabízí posezení až pro 40 osob. Vinný sklep je vybaven potřebným zázemím (kuchyňka, WC, kávovar atd.). Možnost zajištění studeného či teplého občerstvení formou rautu.  Degustací vín Vás provedou vyškolení sommeliéři.  Parkování možné na přilehlých parkovištích.


Vinný catering

Plánujete větší firemní akci, ples, den otevřených dveří apod. Zajistíme pro Vás vinný catering. Nemusíte se o nic starat, vše připravíme k Vaší plné spokojenosti. Dovezeme a nachladíme vína. Poskytneme Vám sklo či plastové pohárky na víno a Vaše hosty obsloužíme. Disponujeme také vlastním stánkem, který je plně vybavený pro venkovní servis vín. Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.