ZÁŽITKOVÉ DEGUSTACE VÍN PRO FIREMNÍ A PRIVÁTNÍ KLIENTELU


Nabízíme Vám výběr zajímavých degustací moravských, rakouských, německých, francouzských, italských vín, maďarských a španělských vín. Degustace mohou probíhat ve Vámi zvolených prostorách, v sídle firmy, oblíbené restauraci, u Vás doma nebo v našich prostorách. Můžete také využít celou řadu hotelových resortů či restaurací našich partnerů. 

Ve světě vína se pohybujeme více jak 15 let a za tuto dobu jsme získali cenné zkušenosti, které nám pomáhají poskytovat našim zákazníkům spolehlivé služby. Komplexní služby a individuální přístup k zákazníkům, jsou naší prioritou. Výsledkem je nejen dlouhodobá spolupráce s významnými zákazníky z řad segmentu HORECA/GASTRO, ale i s firemní a korporátní klientelou. Naše služby s úspěchem poskytujeme také náročným privátním zákazníkům. 

V našem sortimentu naleznete více než 500 vín z Moravy i zahraničí. Všechna vína máme skladem. Zahraniční vína nepřekupujeme, ale sami si je pečlivě vybíráme a dovážíme. Garantujeme Vám kvalitu a originalitu všech našich vín

Degustace vín je pro nás opravdovou radostí a požitkem. Velmi rádi zpestříme Vaši firemní akci, setkání s obchodními partnery nebo privátní akci či oslavu nevšední degustací vín. Bude nám potěšením představit Vám naše vína, vinaře, kteří je vyrábí a také místa kde vína vznikala a která jim vtiskla nezaměnitelný charakter.  

Společně ochutnáme vína z různých vinařských zemí a vyhlášených vinařských oblastí. Uděláme vše proto, aby jste si degustaci užili a odcházeli jste dobře naladění a uvolnění.

Nabízíme rovněž  degustace v privátním vinném sklepě, na středověkém hradě nebo na soukromé jachtě.